Worki Bag in Box,Producent (sok,wino,wódka,olej)
Sprzedam1.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Sprzedam
Gatunek:Nowe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Rachunek

Publikacja:ID: 52165
Kategoria:Pakowanie
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań w technologii bag in box. Oferujemy worki w pojemności od 3 do 220L L).

Worki produkowane są z foli transparentnych (EVOH) oraz metalizowanych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, tylko od certyfikowanych europejskich producentów, oferujemy jako jedyni worki do rozlewu " na gorąco" w 85oC - bezpośrednio po pasteryzacji. Nasze produkty mogą być stosowane do pakowania produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. W stałej ofercie worki bag in box - aseptyczne do produktów takich jak masa jajeczna, lody, śmietana etc. Prowadzimy ciągły monitoring surowców, procesu i wyrobu gotowego zgodnie z zaleceniami normy ISO 22000 oraz HACCP. W stałej ofercie również opakowania kartonowe idealnie pasujące do oferowanych przez nas worków bag in box.

CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI, MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA TO 100 SZT, PRZED ZAMÓWIENIEM WIĘKSZEJ ILOŚCI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

Link:http://bibp.pl
Tagi:, , , , , , , , , , , , ,

Poznaj zasady bezpieczństwa!