Worki Bag in Box,Producent (sok,wino,wódka,olej)
Sprzedam1.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Sprzedam
Gatunek:Nowe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Rachunek

Publikacja:ID: 52165
Kategoria:Pakowanie » Pakowanie
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań w technologii bag in box. Oferujemy worki w pojemności od 3 do 220L L).

Worki produkowane są z foli transparentnych (EVOH) oraz metalizowanych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, tylko od certyfikowanych europejskich producentów, oferujemy jako jedyni worki do rozlewu " na gorąco" w 85oC - bezpośrednio po pasteryzacji. Nasze produkty mogą być stosowane do pakowania produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. W stałej ofercie worki bag in box - aseptyczne do produktów takich jak masa jajeczna, lody, śmietana etc. Prowadzimy ciągły monitoring surowców, procesu i wyrobu gotowego zgodnie z zaleceniami normy ISO 22000 oraz HACCP. W stałej ofercie również opakowania kartonowe idealnie pasujące do oferowanych przez nas worków bag in box.

CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI, MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA TO 100 SZT, PRZED ZAMÓWIENIEM WIĘKSZEJ ILOŚCI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

Link:http://bibp.pl
Tagi:, , , , , , , , , , , , ,
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Zgłoś podejrzaną ofertę
Oferta wygląda na podejrzaną?
Zgłoś naruszenie regulaminu

Preferuj spotkania osobiste
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Zgłoś podejrzaną ofertę
Oferta wygląda na podejrzaną?
Zgłoś naruszenie regulaminu