Telefon stacjonarny
Sprzedam80.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Sprzedam
Gatunek:Nowe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Faktura Vat

Telefon stacjonarny

Publikacja:ID: 217863
Kategoria:Telefony stacjonarne
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Telefon Gigaset A220

Telefon nowy w oryginalnym opakowaniu

DECT/GAP

Podświetlany wyświetlacz o przekątnej 1,4”

Długi czas rozmów/czuwania: 18/200 h

Książka telefoniczna na 80 wpisów

Możliwość zalogowania do bazy 4 słuchawek (w zestawie 1 słuchawka)

Lista ponownego wybierania 10 ostatnich numerów

Szybkie wybieranie numerów (skróty przyciskami numerycznymi 2-9)

Sygnalizacja połączenia przychodzącego podświetleniem wyświetlacza i przycisku akceptacji połączenia

Identyfikacja numeru dzwoniącego CLIP

Sygnalizacja nowych połączeń nieodebranych na wyświetlaczu telefonu

Lista połączeń nieodebranych do 25 pozycji, z godziną połączenia

Budzik

Data i czas chronione w przypadku utraty zasilania

Możliwość montażu na ścianie

Zasięg w pomieszczeniach do 50 metrów

Zasięg na zewnątrz (bez barier) do 300 metrów

Telefon posiada menu i instrukcję w języku polskim

W zestawie: telefon, baza z ładowarką, akumulatorki, zasilacz, kable podłączeniowe, instrukcja

Poznaj zasady bezpieczństwa!