Prace budowlane
Współpraca11.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Współpraca
Gatunek:Stałe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Rachunek

Publikacja:ID: 216578
Kategoria:Budowlane
Lokalizacja:Polska » pomorskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko: MALARZ

MILE WIDZIANE ZESPOLY

Opis stanowiska:

- malowanie

- szpachlowanie

- ocieplenia

- prace przy elewacjach

- tynkowanie

- tapetowanie

Wymagania:

- gotowosc i chec wyjazdu do Niemiec

- minimum roczne udokumentowane doswiadczenie w zawodzie

- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod

- podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:

- bezpieczna forme zatrudnienia

- umowe o prace na warunkach niemieckich

- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne

- mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek

- mozliwosc nadgodzin

- organizacje kwater

- wsparcie polskojezycznego koordynatora podczas pobytu za granica

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV i ewentualnych certyfikatow w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim

lub skontaktowac sie pod numerem telefonu: 2

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!

To wygodniejsza forma licytacji jaką znasz z innych portali aukcyjnych. Tutaj nie trzeba się jednak rejestrować, wystarczy tylko złożyć ofertę. Po złożeniu propozycji Twoja oferta natychmiast zostaje wysłana do oferenta. Nie musi on jej akceptować, gdy nie jest nią zainteresowany, tak samo Ty nie musisz jej finalizować. Dlaczego?

Ponieważ nie pobieramy żadnej prowizji od sfinalizowanej transakcji. Nie pobieramy również opłat za wystawienie oferty. Portal jest po prostu bezpłatny, więc negocjuj spokojnie dowoli.