Renowacja odrestaurowanie poprawianie naprawa zdjęć fotografii Bielsko
Oferta usługi50.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Oferta usługi
Gatunek:Jednorazowe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Faktura Vat

Publikacja:ID: 213269
Kategoria:Fotograficzne
Lokalizacja:Polska » śląskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Renowacja odrestaurowanie poprawianie naprawa zdjęć fotografii

Zdjęcia sprzed lat mają swój niepowtarzalny urok i stanowią niezapomnianą pamiątkę. Niestety zdarza się, że wraz z upływem czasu stają się wyblakłe i spłowiałe, zostają często pozaginane, zabrudzone i ponadrywane, a to prowadzi do powstawania ubytków fragmentów zdjęć. Fotografie te nie są stracone, mogą wrócić do stanu świetności i odzyskać swoje piękno i czar. Wystarczy się zgłosić po ofertę renowacji zdjęć. Tylko lepiej nie zwlekać zbyt długo i zrobić to jak szybko, bo w przypadku starych fotografii każdy miesiąc zwlekania oznacza ryzyko dalszej utraty jakości i trudniejszą ich odbudowę.

Odrestaurowanie i odnowienie zdjęć sprawi, że te uszkodzone, zniszczone zdjęcia odzyskają swój dawny blask. Fotografie dostaną drugą młodość. Poprawione zostaną ich wyblakłe kolory, usunięte zostaną zadrapania, pęknięcia, zagięcia i plamy. Rekonstrukcja fotografii umożliwi odtworzenie zniszczonych fragmentów oraz uzupełni brakujące ubytki.

Usługi renowacji zdjęć obejmują:

- składanie i naprawianie podartych fotografii

- rekonstrukcja brakujących fragmentów i ubytków

- naprawa uszkodzonych brzegów zdjęć

- odzyskiwanie kolorystyki fotografii

- usuwanie zarysowań, zadrapań, przetarć, pęknięć

- usuwanie zabrudzeń, przebarwień, śladów pieczątek

- usuwanie śladów zalania płynami (kawa, wino, sok itp.)

- usuwanie śladów po pisakach, długopisach, piórach itp.

* * * * * * *

Pełna oferta na stronie internetowej: link do strony poniżej

Link:http://dajnet.pl