Krem do twarzy
Sprzedam12.00 PLN
Typ:Prywatne
Rodzaj:Sprzedam
Gatunek:Nowe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Brak lub nie dotyczy

Krem do twarzy

Publikacja:ID: 207479
Kategoria:Na noc
Lokalizacja:Polska » warmińsko-mazurskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Liftingująco - ujędrniający krem na noc do cery dojrzałej oraz wrażliwej, działa jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych, widoczne efekty stosowania: cera gładka, odżywiona, napięta, poprawa kolorytu i struktury skóry oraz redukcja i wygładzenie zmarszczek produkt nowy, fabrycznie zapakowany pojemność 50 ml

Poznaj zasady bezpieczństwa!