15 zl/m3.Produkcja europalet,desek.Pellety
Sprzedam15.00 PLN
Typ:Firmowe
Rodzaj:Sprzedam
Gatunek:Nowe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Faktura Vat

Publikacja:ID: 204023
Kategoria:Kominki
Lokalizacja:Polska » małopolskie » (pokaż na mapie)
Opis:

Ukraina. Wspolpraca. Drewno 15 zl/ m³ . Produkcja europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli, domow z bali, sklejki, plyt meblowych, wegla. Tanio Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zakladania produkcji europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli itp. Na terenie obw. Czernihowski ~2,5 mln. Ha Lasow Panstwowych. Oferujemy staly dostep do surowca, drewno opalowe 15 zl/ m³ . Zrzyny, kora, pyl, zrebki, trociny traktowane na miescu jako odpady produkcyjne, ponosza w wiekszosci tylko koszty transportowe. Przy nadlesnictwach sa duzy wybor na sprzedaz, wynajem tartakow, nieruchomosci rolnych, obiektow gospodarczych po bylych kolchozach, PGR. Surowce lokalne: drewno, torf, wegiel, marmur, granit, labradorit, bursztyn, kreda, glina, wapienie, paliwa, nawozy, siano, sloma, owoce, warzywa, kukurydza, pszenica, slonecznik, rzepak, soja, olej, sruta, makuch, susz browarny, nasiona oraz inne produkty rolne. Telefon: (polsk.), Viber, e-mail: Skype: IgorKijow

Europart, link do strony poniżej 21, lok. 24 Kijow 04060 Ukraina

Poznaj zasady bezpieczństwa!