śpiewający dj z akordeonem,
Oferta usługi1.00 PLN
Typ:Prywatne
Rodzaj:Oferta usługi
Gatunek:Jednorazowe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Rachunek

śpiewający dj z akordeonem,

Publikacja:ID: 202944
Kategoria:Rozrywkowe
Lokalizacja:Polska » świętokrzyskie » (pokaż na mapie)
Opis:

DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem, karaoke.

Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy.

Prezentuję bardzo szeroki repertuar każdego gatunku muzycznego, prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke.

Profesjonalne nagłośnienie/co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/, laserowe i ledowe oświetlenie, wytwornice dymu, baniek najlepszych firm, sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia, a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje100 procent Państwa zadowolenia.

Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki, ale dodatkowo gram na akordeonie, klawiszach i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi.

Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów, choć istnieje u mnie również możliwość występu wokalistki bądź śpiewającego gitarzysty.

Wstawiam faktury vat.

Zapraszam na:

link do strony poniżej

Szczegółowe oferty i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową.

Email:

tel:

Link:http://djkonrad.pl

Poznaj zasady bezpieczństwa!