Rolnictwo, uprawy, żywność

Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Ślimak zwijka pióra żmijka
Ślimak zwijka pióra żmijka20.00 PLN

Firma OLDOM zajmuje się produkcją piór, płatów, zwijek, do odbudowy, naprawy, regeneracji, żmijek, podajników ślimakowych, urządzeń transpor... czytaj dalej »

Trezo bebnowa suszarnia do tytoniu
Trezo bebnowa suszarnia do tytoniu38 000.00 PLN

Bębnowa Suszarnia do termicznej obróbki różnego rodzaju liści tytoniu. Suszarnię zaprojektowaliśmy z myślą o łatwej obsłudze i dużej wydajno... czytaj dalej »

Masz ple? Zainwestuj w plantację choinek i zarób miliony
Masz ple? Zainwestuj w plantację choinek i zarób miliony0.35 PLN

SADZONKI na choinki zarób miliony! Świerki jodły tuje i dziesiątki innych odmian, przykładowo z 2 hektarów pola obsadzonych jodłą kaukaską ... czytaj dalej »

Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru,rancza PGR-owski
Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru,rancza PGR-owski1.00 PLN

Ukraina. Oddamy stare drewniane budynki do rozbioru, rancza PGR-owskie, wies do zagospodarowania. Za darmo bale suche, radziecka cegle rozbi... czytaj dalej »

Odsprzedam Chesterfieldy z akcyzą
Odsprzedam Chesterfieldy z akcyzą10.00 PLN

Kupione w sklepie 50 paczek grubych niebieskich chesterfieldów także podatek mają opłacony mam paragony ale w sklepie nie chcą zwrotów. Cena... czytaj dalej »

Worki w technologii bag in box
Worki w technologii bag in box1.61 PLN

Jako bezpośredni producenci opakowań w technologii bag in box,oferujemy worki o pojemności od 3 do 220L. Worki produkowane są z foli transpa... czytaj dalej »

Worki typu bag in box
Worki typu bag in box1.61 PLN

Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań w technologii bag in box. Oferujemy worki w pojemności od 3 do 220L (3,5,10,20,220L). Worki produ... czytaj dalej »

Kartony,pudełka tekturowe
Kartony,pudełka tekturowe1.61 PLN

W ofercie naszej firmy BIBP sp. z o.o. www.bibp.pl dostępne są kartony tekturowe przeznaczone do pakowania gotowych worków typu Bag in Box. ... czytaj dalej »