Zakres:dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Sprzedam dwa obrazy olejne 100cm x 70cm
Sprzedam dwa obrazy olejne 100cm x 70cm1 400.00 PLN

Sprzedam dwa obrazy olejne 100cm x 70cm. Obrazy wykonane farbami olejnym na płótnie. Boki obrazów zamalowane w kolorach obrazu. Sygnatura na... czytaj dalej »

Sprzedam dwa obrazysurrealistyczne
Sprzedam dwa obrazysurrealistyczne1 400.00 PLN

Sprzedam dwa obrazy olejne 100cm x 70cm. olej na płótnie Boki obrazów zamalowane w kolorach obrazu. Sygnatura na dole obrazu. Obrazy powstał... czytaj dalej »

Dziewczynka w stroju Krakowskim
Dziewczynka w stroju Krakowskim550.00 PLN

"Dziewczynka w stroju Krakowskim" - to obraz olejny na płótnie o wymiarach 70cm x 50cm. Obraz został namalowany prze zemnie we wrześ... czytaj dalej »

Malarstwo olejne Milena Olesinska
Malarstwo olejne Milena Olesinska700.00 PLN

Szanowni Państwo; od wielu lat zajmuję się zawodowo malarstwem .Oferuję Państwu obrazy olejne o dowolnej wielkości stworzone na Państwa indy... czytaj dalej »

Portrety Milena Olesinska
Portrety Milena Olesinska300.00 PLN

Portrety malowane na zamówienie to idealny prezent na każdą okazje. Proponuję Państwu portrety olejne o dowolnym rozmiarze, pastele w dużych... czytaj dalej »