Rejestruj/Zaloguj z Facebookiem
Kategoria: Sport i Turystyka Rekreacja Wędkarstwo Sprzęt elektroniczny Sygnalizatory brań Trzy sygnalizatory brań KONGER Premium + Centralka
Cechy przedmiotu

Telefon:

0513-084-385

E-mail: sklep@topfishing.pl

Akceptujemy płatności Allegro

oraz płatności za pobraniem

Nasz rachunek bankowy:

29 1140 2004 0000 3902 6256 1231

Wysyłka kurierem dpd

dostawa w 24 h

Możliwość wysyłki

Pocztą Polską

Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów na naszych aukcjach - za wysyłkę płacisz tylko raz !

Przedstawiamy Państwu jeden z najbardziej popularnych

produktów znanej  marki KONGER.

Trzy sygnalizatory brań KONGER Premium + Centralka do zestawu karpiowego, baterie w zestawie

  • Wejście do podłączenia świecącego swingera
  • Zasilany baterią 12 V - w zestawie
  • Sygnalizatory wyposażone w ośmiostopniową regulację czułości
  • cztery poziomy głośności i zmienne tony
  • funkcjonalny pokrowiec do transportu
  • wymienne kolory diody sygnalizatorów
  •  centralka posiada regulację głośności, sygnalizację wizualną, na którym wędzisku było branie, a także pamięć o braniu

Profesjonalny sygnalizatory brań łączący wiele zaawansowanych funkcji z wejściem do podłączenia świecącego swingera. Nowoczesna technologia zastosowana przy konstrukcji gwarantuje długa i bezawaryjną eksploatacje na różnych łowiskach. Zasilany baterią 12 V. Sygnalizator wyposażony w ośmiostopniową regulację czułości, cztery poziomy głośności i zmienne tony pozwala na przystosowanie urządzenia do warunków napotkanych na łowisku. Centralka posiada regulację głośności, sygnalizację wizualną, na którym wędzisku było branie, a także pamięć o braniu. Wersja LUX zamknięta jest w trwały aluminiowy neseser zawierający 3 sygnalizatory i centralkę.

Sprawdź resztę naszych aukcji:

Wybrane aukcje użytkownika reef12 GALERIA SPRZEDAWCY
(c) 2006-2009 kwaku666

Zdjęcie do aukcji o nazwie Trzy sygnalizatory brań KONGER Premium + Centralka