Rejestruj/Zaloguj z Facebookiem
Kategoria: Motoryzacja Sprzęt car audio Radioodtwarzacze CD z MP3 Wszystkie inne RADIO SAMOCHODOWE LTC V8600U PILOT +WTYK GRATIS
Cechy przedmiotu
  • stan: nowy
  • wyjmowany panel: tak
Max 4
Kontakt
MAX 4
Sławiny 12
08-400 Garwolin
tel: (025) 684 83 56
email: allegro@max4.pl
GG: 21316823
godziny pracy:
Pon-pt: 9:00 - 17:00
Płatności
Bank Pekao SA
63124027281111001030745426
Informacje dodatkowe
Po wylicytowaniu przedmiotu prosimy
o wypełnienie formularza opcji dostawy
lub o kontak na nasz e-mail.
Więcej informacji oraz regulamin
aukcji znajduje się na stronie
"O mnie"

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

RADIO SAMOCHODOWE LTC V-8600U
+
GRATIS !!! WTYK ISO GŁOŚNIKOWY I
ZASILANIA ZESPOLONY HQ

RADIO SAMOCHODOWE

LTC

MODEL:V-8600U

Parametry techniczne:

MOSFET 4x45W
Gniazdo USB
Gniazdo kart pamięci SD/MMC

Tuner FM:
Zakres częstotliwości - 87,5-108MHz

Pasmo - 10.7 MHz
Stosunek sygnał/szum - 50dB
Separacja stereo - 50dB

Odtwarzacz Mp3:
Separacja kanałów (1kHz) - 50 dB

Skok częstotliwości - 100Hz-10kHz
Stosunek sygnał/szum - 50dB

Wzmacniacz:
Max moc wyjściowa - 4 x 45W
Zasilanie - 12 V DC
Impedancja głośników - 4-8 Ohm

GWARANCJA 12 MIESIĘCY !!!

DO RADIA DORZUCAMY GRATIS !!!

WTYK ISO GŁOŚNIKOWY I ZASILANIA
ZESPOLONY
HQ

TOWAR FABRYCZNIE NOWY
DOSTĘPNY OD RĘKI
WYSYŁKA DO 24 GODZIN

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Zdjęcie do aukcji o nazwie RADIO SAMOCHODOWE LTC V8600U PILOT +WTYK GRATIS

252