Rejestruj/Zaloguj z Facebookiem
Kategoria: Wszystkie inne Wszystkie inne HIT MOCNY WAŁEK PRZEKAZNIKA MOCY 90cm 520Nm RURA
Cechy przedmiotu
tools@geko.pl
696-809-427
Mój stan Login Skype
35994371

Wysyłkę zapewniamy w ciągu 48 godzin przez firmę kurierską Kolporter

Wpłata na konto 15 zł
Pobranie 20 zł

1. Pracujemy od 8.00 do 17.00, w soboty od 9.00 do 14.00

2. Formularz dostawy należy wypełnić w 24 godziny, a najlepiej od razu po zakupie towaru.

3. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, w przypadku uszkodzenia - sporządzić formularz reklamacyjny.

4. Do reklamacji dołączamy druk reklamacyjny (do pobrania niżej)

Życzymy udanych zakupów

Formularz reklamacyjny:

- Formularz Reklamacyjny

Firma GELARO zajmuje się sprzedażą i dystrybucją markowych narzędzi zarówno firmy Geko jak i wielu innych cenionych marek. Zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment narzędzi w konkurencyjnych cenach. Asortyment obejmuje zarówno produkty dla profesjonalistów, które cechują się wysoką jakością jak również produkty do użytku domowego, które charakteryzują się dobrą jakością i bardzo niską ceną.

Mocny wałek przekaźnika mocy
GEKO 90cm na rurze
G72304

Posiada dużą tolerancję, całkowicie rozsuwa się o 25 cm.

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE:

  • OPRYSKIWACZ
  • KOSIARKA ROTACYJNA
  • GLEBO-GRYZARKA

DANE TECHNICZNE

  • Maksymalny moment obrtowy 520Nm
  • Długość wałka nierozciągniętego 90cm
  • Długość wysuwu 12cm z łańcuchem, 25cm bez
  • Rura
  • Zatrzaski do szybkiego montażu
  • Wałek w osłonce plastikowej.

Zobacz inne moje aukcje Pozostałe aukcje »
© Aplon

Zdjęcie do aukcji o nazwie HIT MOCNY WAŁEK PRZEKAZNIKA MOCY 90cm 520Nm RURA