Rejestruj/Zaloguj z Facebookiem
Kategoria: Firma i Przemysł Przemysł Przemysł i Automatyka Obróbka kamienia Dysza do piaskowania fi 2-6 mm (Baildonit) FVAT

Dysza do piaskowania

z węglika wolframu (węglik spiekany, widia)

Φ 2, 3, 4, 5, 6 mm

Producent: Baildonit
Dysze wyprodukowane w Polsce!


W przeciwieństwie do dysz ceramicznych i z utwardzonej stali, dysze z węglika wolframu charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na poziomie do 300 godzin pracy (w przypadku stosowania piasku), przez co wręcz idealnie nadają się do wykorzystania przy pracach budowlanych, firmach kamieniarskich, literniczych czy malarskich.


Dysze są fabrycznie nowe, polskiej produkcji i nie są wykonane z materiałów z odzysku lub regenerowane, ani też nie są zachodnimi lub dalekowschodnimi tanimi podróbkami, co gwarantuje najwyższą jakość produktu sprawdzoną przez setki naszych klientów.


Wymiary dyszy:

H - 45 mm
D - 15 mm

Dostępne rozmiary przelotu (d):

 • 2 mm
 • 3 mm
 • 4 mm
 • 5 mm
 • 6 mm


Dysze z węglika wolframu są najlepszym wyborem, jeśli stosowanym ścierniwem jest np. piasek, granulat szklany lub mikrokulki szklane. Jeśli chcieliby Państwo doradzić się co do wyboru rodzaju i wielkości dyszy, prosimy o kontakt z nami.


Zakupując oferowane przez nas dysze klient ma pewność, że zakupuje oryginalne dysze Baildonit, sprawdzone przez tysiące polskich i zagranicznych firm. Nie są to zachodnie, ani dalekowschodnie tanie podróbki, które w ostatnich latach zalewają polski rynek, a oferowane są często jako markowe.


W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że nie umiemy Państwu odpowiedzieć na pytanie, czy oferowane przez innych sprzedawców dysze podobne do sprzedawanych przez nas, ale często po niższej cenie, są tymi samymi i tej samej jakości, które zakupić możecie Państwo u nas. Zważywszy jednak, że cena fabryczna dyszy Baildonit wynosi około 90 zł, więc, o ile towar nie pochodzi z wyprzedaży stanów magazynowych np. likwidowanej firmy lub nie jest skradziony z miejsca pracy przez nieuczciwych pracowników, to zakupienie oryginalnej, polskiej produkcji dyszy w cenie np. 50 czy 60 zł jest raczej nie możliwe. Często podróbki dostepne są nawet po cenie zbliżonej do cen dysz Baildonit imitując, że jest to ten sam produkt. Również to, że przy opisie danej dyszy jest zamieszczone przedstawione obok zdjęcie nie znaczy, że z danym Allegrowiczem współpracujemy lub też, że dysza jest tej samej produkcji, a jedynie świadczy o tym, że dana osoba bezprawnie wykorzystuje materiały, do których nie ma praw autorskich i próbuje oszukując uwiarygodnić swój produkt, o którego pochodzenie proszę już pytać danego sprzedawcę.


Realizacja zamówienia:


Po dokonaniu zakupu wypełnij formularz opcji wysyłki określając:

 • przelot dyszy
 • formę płatności
 • formę wysyłki
 • adres wysyłki
 • dokument zakupu (paragon czy faktura VAT)
  W przypadku faktury VAT prosimy o podanie danych.
  Prosimy o poinformowanie nas, czy koszt wysyłki ma być uwzględniony na paragonie lub fakturze VAT. Jeśli tak, należy do niego doliczyć 23% podatku VAT (dotyczy to tylko przesyłek nadawanych Pocztą Polską).

Zobacz inne nasze aukcje!


Oprawa do dysz do piaskowania (dysza walcowa)
65,00 zł


Dysza do piaskowania fi 6-8 mm (Baildonit) FVAT
162,50 zł


Dysza WIDIOWA do pistoletu do piaskowania i kabin
135,00 zł


Dysza do śrutowania z węgl. boru - fi 4,8 lub 6,4
570,00 zł


Pistolet do piaskowania + 4 dysze ceramiczne
55,00 zł


Wąż do piaskowania FAGUMIT DN 19 mm HSM1, od 1 mb
25,00 zł


Wąż do piaskowania (śrutowania) M-Flex fi 25, 1 mb
30,00 zł


Folia do piaskowania 0,38 mm, 0,61 x 25 m, FVAT
310,00 zł


Kliparty do wycinania i piaskowania - HERUBIN III
315,00 zł


Mikrokulki szklane (polskie) - ścierniwo - 25 kg
95,00 zł


Granulat szklany (profesjonalny) ścierniwo, 25 kg
75,00 zł


Elektrokorund (profesjonalny) ścierniwo, 25 kg
115,00 zł


Piaskarka kabinowa (kabina) 220 l z dyszą WIDIOWĄ
1 195,00 zł


Półmaska neoprenowa SECURA 2000 DUST z filtrami P2
86,50 zł


Hełm piaskarski ReS-3 (hełm do piaskowania) FVAT
850,00 zł


Sprężarka, kompresor tłokowy KK 1200/500, 500 l
7 377,00 zł


Zdjęcie do aukcji o nazwie Dysza do piaskowania fi 2-6 mm (Baildonit) FVAT

1750