Aukcje internetowe

w nowym lepszym wydaniu

Aukcjusz.pl to serwis proponujący aukcje internetowe w nowym, lepszym i odświeżonym wydaniu. Internetowe aukcje stwarzają Ci więcej możliwości korzystnych transakcji, dzięki ciekawym trybom sprzedaży, jak aukcje malejące, gdzie cena towaru spada wraz z upływem czasu czy opcje „zaproponuj cenę”.

Serwis aukcyjny promujący aukcje internetowe

Dodatkowo serwis aukcyjny umożliwia Ci prezentację swojego towaru lub obejrzenie przedmiotów interesujących Cię w innowacyjnych aukcjach video. Wszystkie aukcje video promowane są bezpłatnie na stronie głównej serwisu. To prawdopodobnie pierwszy serwis aukcyjny który tak bardzo pomaga sprzedającym w promocji swoich towarów, a kupującym w dokładnym ich poznaniu.

Aukcje internetowe promowane

Sprzedam dwa obrazysurrealistyczne
Sprzedam dwa obrazysurrealistyczne1 400.00 PLN

Sprzedam dwa obrazy olejne 100cm x 70cm. olej na płótnie Boki obrazów zamalowane w kolorach obrazu. Sygnatura na dole obrazu. Obrazy powstał... czytaj dalej »

Fundamenty wkręcane kotwy wkręty
Fundamenty wkręcane kotwy wkręty80.00 PLN

Produkcja pali, kotew ,fundamentów stalowych,wkręcanych w ziemię, mających zastosowanie w budowie: domów, hali, tarasów, ogrodzeń, placów za... czytaj dalej »

Kartony,pudełka tekturowe
Kartony,pudełka tekturowe1.61 PLN

W ofercie naszej firmy BIBP sp. z o.o. www.bibp.pl dostępne są kartony tekturowe przeznaczone do pakowania gotowych worków typu Bag in Box. ... czytaj dalej »

Najnowsze aukcje internetowe

Biuro obsługi portalu